LINCOIL OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris elektroonika, põhitegevusala on elektronkomponentide tootmine.
Ettevõtte juht on Mauri Henrik Maunula. Omanik on Mauri Henrik Maunula.
LINCOIL OÜ teenis 2025 aastal 159 500 eurose müügitulu juures −788 eurot ärikahjumit.
Seisuga 12.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Mauri Henrik Maunula (70) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Mauri Henrik Maunula | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
LINCOIL OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Elektroonikatööstus, Elektroonika konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 159 500 | 192 000 | 234 000 | 192 500 | 175 500 | 157 000 | 162 000 | 146 000 | 153 000 | 128 000 | |
| Ärikasum | −788 | −617 | 9 148 | −7 183 | 3 162 | 4 507 | 8 299 | 15 | 701 | −8 463 | |
| Töötajad | 10 | 12 | 12 | 12 | 12 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | |
| Varad | 26 934 | 29 981 | 34 322 | 31 582 | 34 125 | 35 558 | 32 857 | 24 023 | 24 123 | 24 321 | |
| Kokku omakapital | 11 025 | 11 813 | 12 430 | 3 282 | 10 465 | 16 087 | 11 580 | 3 273 | 3 258 | 2 558 | |
| Ärirentaablus % | 0 | 0 | 4 | -4 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | |
| Tööjõukulud | 134 267 | 166 359 | 196 870 | 171 990 | 147 140 | 130 056 | 130 284 | 122 247 | 126 936 | 105 178 | |
| Keskmine kuutöötasu | 836 | 863 | 1 022 | 893 | 764 | 810 | 811 | 761 | 791 | 515 | |
| Käibevara | 26 934 | 29 981 | 34 322 | 31 558 | 33 978 | 35 053 | 32 149 | 23 322 | 23 808 | 24 321 | |
| Põhivara | 0 | 0 | 24 | 147 | 505 | 708 | 701 | 315 | 0 | 75 | |
| Kohustused | 15 909 | 18 168 | 21 892 | 28 300 | 23 660 | 19 471 | 21 277 | 20 750 | 20 865 | 21 763 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −788 | −617 | 9 148 | −7 183 | 3 162 | 4 507 | 8 307 | 15 | 701 | −8 463 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elektronkomponentide tootmine | 26111 | 159 500 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2025 | 2024 | 2018 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|
| Elektroonikatööstuse TOP | 57 | 41 | 45 | 21 |