LAITAMM & KO OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük.
Ettevõtte juht on Aivar Oruste. Omanike hulgas on Aivar Oruste, Argo Oruste.
LAITAMM & KO OÜ teenis 2024 aastal 616 601 eurose müügitulu juures 524 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 on ettevõttel 698 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aivar Oruste (54) | |
| Argo Oruste (30) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aivar Oruste | 19.08.2024 | 1 278 € | ainuomand | |
| Argo Oruste | 19.08.2024 | 1 278 € | ainuomand |
LAITAMM & KO OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Jae- ja hulgimüük, Kaubandus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 616 601 | 628 718 | 624 796 | 586 995 | 556 831 | 467 252 | 429 433 | 338 731 | 241 250 | 241 891 | |
| Ärikasum | 524 | 23 143 | −10 227 | 27 818 | 54 927 | 12 707 | 3 321 | 52 094 | −2 757 | −928 | |
| Töötajad | 10 | 11 | 12 | 9 | 8 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | |
| Varad | 247 449 | 244 060 | 218 887 | 222 806 | 191 837 | 131 072 | 88 339 | 81 163 | 19 345 | 22 820 | |
| Kokku omakapital | 172 731 | 172 207 | 149 064 | 159 291 | 131 473 | 76 546 | 63 839 | 60 518 | 8 460 | 11 355 | |
| Ärirentaablus % | 0 | 4 | -2 | 5 | 10 | 3 | 1 | 15 | -1 | 2 | |
| Tööjõukulud | 133 969 | 121 831 | 146 603 | 111 310 | 84 826 | 82 390 | 50 539 | 34 730 | 33 054 | 34 254 | |
| Keskmine kuutöötasu | 834 | 690 | 761 | 770 | 660 | 1 283 | 630 | 721 | 686 | 558 | |
| Käibevara | 233 170 | 227 084 | 198 557 | 198 967 | 164 377 | 99 992 | 57 048 | 49 472 | 8 596 | 11 086 | |
| Põhivara | 14 279 | 16 976 | 20 330 | 23 839 | 27 460 | 31 080 | 31 291 | 31 691 | 10 749 | 11 734 | |
| Kohustused | 74 718 | 71 853 | 69 823 | 63 515 | 60 364 | 54 526 | 24 500 | 20 645 | 10 885 | 11 465 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 524 | 23 143 | −10 227 | 27 818 | 54 927 | 12 707 | 3 321 | 52 058 | −2 895 | −1 132 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 47111 | 404 923 | 66 | Jah |
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 211 678 | 34 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Sotsiaalmaks | 698 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 698 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 10.03.2026 | LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS | 1 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 04.03.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 1 512 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 02.03.2026 | LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS | 250 eurot | TÖÖJÕUKULUD Valla- ja linnavolikogu |
| 18.02.2026 | LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS | 1 608 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 09.01.2026 | LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS | 1 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 08.01.2026 | TALLINNA KUNSTIKOOL | 778 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 13.11.2025 | REGISTRITE JA INFOSÜSTEEMIDE KESKUS | 419 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 10.11.2025 | LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS | 1 443 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 31.10.2025 | REGISTRITE JA INFOSÜSTEEMIDE KESKUS | 315 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 23.10.2025 | VIIMSI VALLAVALITSUS | 205 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Läänemaa TOP | 136 | 86 | 106 | 79 |