PIPILA OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris meelelahutus ja vabaaeg, põhitegevusala on muusikute lavaline tegevus.
Ettevõtte juht on Nele-Liis Nukka. Omanik on Nele-Liis Nukka.
PIPILA OÜ teenis 2025 aastal 92 091 eurose müügitulu juures 26 878 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Nele-Liis Nukka (42) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Nele-Liis Nukka | 24.07.2026 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 92 091 | 68 405 | 65 993 | 69 588 | 40 413 | 13 916 | 81 525 | 59 338 | 62 505 | 32 006 |
| Ärikasum | 26 878 | 11 700 | 16 880 | 19 994 | 17 738 | −5 305 | 12 895 | 24 913 | 28 719 | 463 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 45 039 | 30 193 | 20 068 | 23 687 | 40 047 | 22 461 | 37 160 | 53 690 | 64 747 | 45 684 |
| Kokku omakapital | 39 402 | 27 909 | 16 209 | 19 239 | 37 998 | 20 258 | 29 313 | 47 858 | 54 191 | 32 972 |
| Ärirentaablus % | 29 | 17 | 26 | 29 | 44 | -38 | 16 | 42 | 46 | 1 |
| Tööjõukulud | 24 755 | 18 697 | 19 037 | 12 408 | 4 014 | 2 839 | 30 834 | 12 045 | 11 373 | 7 555 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 542 | 1 164 | 1 186 | 773 | 250 | 177 | 1 920 | 750 | 708 | 471 |
| Käibevara | 44 634 | 28 886 | 17 531 | 20 453 | 37 710 | 19 291 | 32 538 | 51 386 | 63 475 | 43 669 |
| Põhivara | 405 | 1 307 | 2 537 | 3 234 | 2 337 | 3 170 | 4 622 | 2 304 | 1 272 | 2 015 |
| Kohustused | 5 637 | 2 284 | 3 859 | 4 448 | 2 049 | 2 203 | 7 847 | 5 832 | 10 556 | 12 712 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 26 878 | 11 700 | 16 880 | 19 996 | 17 740 | −5 305 | 12 898 | 24 917 | 28 719 | 463 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muusikute lavaline tegevus | 90202 | 68 405 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 1 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 21.05.2026 | SAUE VALLAVALITSUS | 310 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 14.05.2026 | TEATER VANEMUINE SA | 880 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 10.04.2026 | VABARIIGI PRESIDENDI KANTSELEI | 1 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 10.04.2026 | TEATER VANEMUINE SA | 2 492 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 10.03.2026 | TEATER VANEMUINE SA | 880 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 04.03.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 1 736 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 10.02.2026 | TEATER VANEMUINE SA | 1 711 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 23.01.2026 | NÕMME KULTUURIKESKUS | 1 178 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 12.01.2026 | TEATER VANEMUINE SA | 3 026 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |