VELUX EESTI OÜ on asutatud 1996. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris konsultatsioonid, kaubandus, põhitegevusala on muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük.
Ettevõtte juht on Dmitrijs Astašonoks. Omanik on Velux A/S.
VELUX EESTI OÜ teenis 2025 aastal 2,82 miljoni eurose müügitulu juures 78 907 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Velux A/S | 01.09.2023 | 3 195 € | Ainuomand |
VELUX EESTI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Katuse- ja fassaaditööd, Katusetööd konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,82 mln | 2,73 mln | 2,9 mln | 2,65 mln | 2,47 mln | 2,04 mln | 2,02 mln | 1,77 mln | 1,82 mln | 1,67 mln | ||
| Ärikasum | 78 907 | 77 244 | 105 826 | 85 661 | 71 736 | 71 197 | 67 856 | 36 910 | 33 289 | 37 082 | ||
| Töötajad | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 8 | ||
| Varad | 488 316 | 535 127 | 615 777 | 377 640 | 531 251 | 436 523 | 464 619 | 342 159 | 405 742 | 405 635 | ||
| Kokku omakapital | 352 926 | 338 682 | 326 175 | 287 152 | 264 365 | 257 682 | 250 221 | 214 515 | 207 600 | 214 308 | ||
| Ärirentaablus % | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | ||
| Tööjõukulud | 467 889 | 430 313 | 407 485 | 331 577 | 304 844 | 273 617 | 279 824 | 295 754 | 333 267 | 311 260 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 4 163 | 3 829 | 3 626 | 3 442 | 3 164 | 2 840 | 2 905 | 2 631 | 2 965 | 2 423 | ||
| Käibevara | 488 316 | 535 127 | 615 777 | 377 640 | 531 251 | 436 523 | 464 619 | 342 159 | 405 742 | 405 635 | ||
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Kohustused | 135 390 | 196 445 | 289 602 | 90 488 | 266 886 | 178 841 | 214 398 | 127 644 | 198 142 | 191 327 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 78 347 | 82 814 | 109 647 | 82 929 | 66 842 | 67 461 | 65 758 | 36 915 | 33 292 | 37 091 | ||
| Dividendid | 0 | 49 130 | 24 600 | 24 000 | 32 000 | 102 700 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | 46891 | 2,71 mln | 96 | Jah |
| Peakontorite tegevus | 70101 | 112 573 | 4 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 02.09.2025 | TARTU LINNAMUUSEUM | 29 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 05.05.2025 | KÕRGEM KUNSTIKOOL PALLAS | 248 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 15.10.2024 | TARTU MAARJA KOOL | 387 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 11.10.2024 | TARTU MAARJA KOOL | 280 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 28.06.2024 | RÕUGE VALLAVALITSUS | 148 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 04.06.2024 | SAKALA TEATRIMAJA SA | 708 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 04.06.2024 | JÕGEVA VALLAVALITSUS | 452 eurot | MAJANDAMISKULUD Asendus- ja järelhooldus |
| 25.08.2021 | SAKALA TEATRIMAJA SA | 288 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 720 | 722 | 446 | 508 |