KAVAKAVA OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on arhitektitegevused.
Ettevõtte juht on Siiri Vallner. Omanik on Siiri Vallner.
KAVAKAVA OÜ teenis 2025 aastal 41 462 eurose müügitulu juures 7 425 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Siiri Vallner (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Siiri Vallner | 01.09.2023 | 42 000 € | Ainuomand |
KAVAKAVA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Arhitektid konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 41 462 | 190 834 | 221 587 | 92 299 | 448 940 | 1,11 mln | 574 126 | 267 655 | 76 230 | 86 867 |
| Ärikasum | 7 425 | 39 448 | 77 443 | −14 271 | −54 291 | 183 175 | 194 601 | 73 062 | 8 063 | 16 096 |
| Töötajad | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Varad | 461 152 | 455 024 | 443 200 | 344 244 | 434 862 | 483 507 | 350 475 | 149 456 | 70 135 | 68 405 |
| Kokku omakapital | 454 892 | 447 464 | 408 006 | 330 547 | 384 604 | 438 864 | 255 679 | 120 872 | 47 810 | 39 747 |
| Ärirentaablus % | 18 | 21 | 35 | -15 | -12 | 16 | 34 | 27 | 11 | 19 |
| Tööjõukulud | 12 650 | 23 729 | 33 411 | 59 071 | 92 359 | 68 101 | 46 748 | 26 371 | 25 149 | 20 766 |
| Keskmine kuutöötasu | 788 | 1 478 | 1 040 | 1 840 | 1 438 | 1 414 | 971 | 821 | 783 | 647 |
| Käibevara | 77 560 | 72 898 | 120 942 | 129 253 | 306 356 | 352 731 | 344 209 | 142 584 | 66 751 | 66 487 |
| Põhivara | 383 592 | 382 126 | 322 258 | 214 991 | 128 506 | 130 776 | 6 266 | 6 872 | 3 384 | 1 918 |
| Kohustused | 6 260 | 7 560 | 35 194 | 13 697 | 50 258 | 44 643 | 94 796 | 28 584 | 22 325 | 28 658 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7 428 | 39 459 | 77 460 | −14 249 | −54 260 | 183 185 | 194 604 | 73 062 | 8 063 | 16 096 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Arhitektitegevused | 71111 | 41 462 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | KLIIMAMINISTEERIUM | 12 787 eurot | PÕHIVARA Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 11.08.2026 | KOHTLA-JÄRVE LINNAVALITSUS | 45 275 eurot | PÕHIVARA Põhi- ja üldkeskharidus |
| 06.07.2026 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 4 166 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 01.07.2026 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 1 220 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 22.05.2026 | TALLINNA KULTUURI- JA SPORDIAMET | 9 000 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu vaba aeg, kultuur, religioon, sh haldus |
| 21.05.2026 | KLIIMAMINISTEERIUM | 12 787 eurot | PÕHIVARA Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 21.04.2026 | TALLINNA LINNAVARAAMET | 26 000 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muuseumid |
| 03.02.2026 | KLIIMAMINISTEERIUM | 12 787 eurot | PÕHIVARA Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 14.01.2026 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 2 083 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 21.11.2025 | KLIIMAMINISTEERIUM | 12 787 eurot | PÕHIVARA Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 2022 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 259 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| kavakava.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |