VITRECON OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on muud ehituspaigaldustööd.
Ettevõtte juhid on Janno Väling ja Rita Väling. Omanike hulgas on Janno Väling, Rita Väling.
VITRECON OÜ teenis 2025 aastal 1,43 miljoni eurose müügitulu juures −137 246 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 20 000 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Janno Väling (51) | |
| Rita Väling (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Janno Väling | 01.09.2023 | 1 280 € | Ainuomand | |
| Rita Väling | 01.09.2023 | 1 280 € | Ainuomand |
VITRECON OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitusmaterjalide tootmine, Ehituspaigaldus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,43 mln | 1,91 mln | 1,75 mln | 1,56 mln | 1,4 mln | 1,53 mln | 1,59 mln | 2,05 mln | 1,73 mln | 1,33 mln |
| Ärikasum | −137 246 | 85 486 | 35 108 | 26 019 | 161 285 | 32 432 | 644 | 203 670 | 119 785 | 131 923 |
| Töötajad | 15 | 16 | 14 | 13 | 15 | 17 | 22 | 22 | 20 | 15 |
| Varad | 340 791 | 464 090 | 430 533 | 421 087 | 477 468 | 488 975 | 515 475 | 666 877 | 611 272 | 470 863 |
| Kokku omakapital | 102 673 | 248 362 | 224 765 | 215 307 | 236 948 | 217 515 | 190 423 | 291 070 | 175 580 | 162 221 |
| Ärirentaablus % | -10 | 4 | 2 | 2 | 11 | 2 | 0 | 10 | 7 | 10 |
| Tööjõukulud | 691 489 | 708 503 | 585 219 | 454 198 | 420 501 | 525 325 | 645 256 | 631 600 | 503 969 | 396 166 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 871 | 2 758 | 2 603 | 2 176 | 1 746 | 1 925 | 1 827 | 1 788 | 1 569 | 1 645 |
| Käibevara | 262 384 | 369 027 | 347 857 | 315 851 | 349 253 | 284 118 | 265 494 | 499 774 | 425 040 | 327 282 |
| Põhivara | 78 407 | 95 063 | 82 676 | 105 236 | 128 215 | 204 857 | 249 981 | 167 103 | 186 232 | 143 581 |
| Kohustused | 238 118 | 215 728 | 205 768 | 205 780 | 240 520 | 271 460 | 325 052 | 375 807 | 435 692 | 308 642 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −141 843 | 74 112 | 24 280 | 18 345 | 156 284 | 27 092 | −5 772 | 194 265 | 112 935 | 127 914 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud ehituspaigaldustööd | 43241 | 1,43 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 37 € | 37 € | 0 € |
| Käibemaks | 19 963 € | 19 963 € | 0 € |
| Kokku | 20 000 € | 20 000 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 12.09.2025 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 18 650 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 29.11.2024 | EESTI MEREMUUSEUM SA | 4 453 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 05.11.2024 | TALLINNA MUUSIKA- JA BALLETIKOOL | 2 501 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 15.10.2024 | TALLINNA MUUSIKA- JA BALLETIKOOL | 2 501 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 20.09.2024 | EESTI MEREMUUSEUM SA | 4 453 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 31.08.2023 | TALLINNA MUUSIKA- JA BALLETIKOOL | 5 400 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 13.10.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 654 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 13.09.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 572 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.08.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 654 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.07.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 654 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 2025 | 2024 | 2020 | 2019 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Ehituspaigaldusettevõtete TOP | 49 | 65 | - | - | - |
| Perefirmade TOP | 34 | 86 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 1371 | 1101-1102 | 355 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| vitrecon.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |