HIIEKO AS on asutatud 1991. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus.
Ettevõtte juhid on Hendrik Pass, Mehis Maltsar ja Jargo Varik. Omanik on REALTY OÜ.
HIIEKO AS teenis 2025 aastal 7,76 miljoni eurose müügitulu juures 323 156 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 on ettevõttel 108 636 eurone maksuvõlg. Esitamata on ühendusesisene käibe aruanne (VD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| REALTY OÜ | 15.10.2024 | 89 398 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| RATOFOOD OÜ | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand | |
| HIIEKO HOOLDUS OÜ | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
HIIEKO AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehituspaigaldus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7,76 mln | 7,91 mln | 6,6 mln | 9,28 mln | 7,79 mln | 8,16 mln | 7,55 mln | 5,41 mln | 5,46 mln | 3,29 mln |
| Ärikasum | 323 156 | −89 626 | 470 396 | −392 882 | −213 675 | 207 295 | −417 685 | 157 053 | 745 | 53 406 |
| Töötajad | 47 | 46 | 33 | 38 | 42 | 36 | 37 | 36 | 32 | 29 |
| Varad | 4,21 mln | 3,55 mln | 2,81 mln | 3,11 mln | 2,63 mln | 2,66 mln | 1,88 mln | 2,07 mln | 1,73 mln | 1,35 mln |
| Kokku omakapital | 1,45 mln | 1,01 mln | 929 526 | 453 358 | 337 637 | 635 104 | 425 376 | 826 757 | 693 501 | 688 281 |
| Ärirentaablus % | 4 | -1 | 7 | -4 | -3 | 3 | -6 | 3 | 0 | 2 |
| Tööjõukulud | 1,92 mln | 1,72 mln | 1,49 mln | 1,62 mln | 1,28 mln | 1,04 mln | 1,05 mln | 936 043 | 887 346 | 770 358 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 548 | 2 331 | 2 821 | 2 663 | 1 895 | 1 792 | 1 772 | 1 619 | 1 727 | 1 654 |
| Käibevara | 2,8 mln | 2,39 mln | 1,84 mln | 2,21 mln | 2,17 mln | 2,44 mln | 1,67 mln | 2,04 mln | 1,66 mln | 1,23 mln |
| Põhivara | 1,42 mln | 1,16 mln | 963 956 | 893 482 | 460 874 | 225 189 | 204 106 | 26 930 | 72 789 | 116 447 |
| Kohustused | 2,77 mln | 2,54 mln | 1,88 mln | 2,65 mln | 2,29 mln | 2,03 mln | 1,45 mln | 1,24 mln | 1,04 mln | 661 743 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 440 807 | 26 286 | 476 168 | 115 721 | −297 467 | 209 728 | −401 189 | 133 256 | 5 220 | 61 538 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 4322 | 5,93 mln | 77 | Jah |
| Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 33121 | 1,82 mln | 23 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Sotsiaalmaks | 49 081 € | 49 081 € | 0 € |
| Käibemaks | 45 251 € | 38 617 € | 0 € |
| Intress | 5 552 € | 5 552 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 8 752 € | 8 752 € | 0 € |
| Kokku | 108 636 € | 102 002 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | KEEMILISE JA BIOLOOGILISE FÜÜSIKA INSTITUUT | 927 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusuuringud |
| 21.09.2026 | LÄÄNE-HARJU VALLAVALITSUS | 2 313 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 14.09.2026 | HAAPSALU PÕHIKOOL | 5 173 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 11.09.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 1 170 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 09.09.2026 | LÄÄNE-HARJU VALLAVALITSUS | 1 606 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 31.08.2026 | TALLINNA 21. KOOL | 7 119 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 31.08.2026 | TALLINNA SPORDIKESKUS | 118 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 24.08.2026 | TALLINNA LASTEHAIGLA SA | 847 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 24.08.2026 | HOOLEKANDETEENUSED AS | 558 eurot | MAJANDAMISKULUD Puuetega inimeste erihoolekandeteenus |
| 24.08.2026 | TALLINNA 21. KOOL | 272 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ehituspaigaldusettevõtete TOP | 66 | 22 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ehitusfirmade TOP | - | - | 69 | 58 | - | 98 | 87 | 25 | 120 | 34 | 129 | 31 | 37 | 32 | 56 | 38 | 50 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | 1051 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 228 | 464 | 310 | 362 | 219 | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| hiieko.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |