TASKARIA OÜ on asutatud 1999. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, tööstus, põhitegevusala on enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus.
Ettevõtte juhid on Heli Tiitsaar ja Urmas Mänd. Omanike hulgas on Romet Toomas Tiitsaar, Heli Tiitsaar, Sulev Pae.
TASKARIA OÜ teenis 2025 aastal 54 403 eurose müügitulu juures 2 093 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Romet Toomas Tiitsaar | 01.09.2023 | 1 378 € | Ühisomand | |
| Heli Tiitsaar | 01.09.2023 | 1 378 € | Ainuomand | |
| Sulev Pae | 01.09.2023 | 429 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 54 403 | 4 515 | 9 291 | 55 608 | 55 677 | 52 200 | 68 925 | 40 449 | 70 197 | 86 489 | |
| Ärikasum | 2 093 | −16 723 | −19 136 | 1 214 | 7 280 | 13 798 | 8 386 | 12 461 | 14 692 | 10 842 | |
| Töötajad | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | |
| Varad | 402 852 | 394 712 | 408 691 | 430 321 | 440 242 | 429 610 | 415 895 | 404 715 | 395 824 | 388 968 | |
| Kokku omakapital | 392 658 | 390 562 | 407 279 | 426 347 | 424 569 | 416 692 | 402 062 | 392 115 | 378 010 | 362 553 | |
| Ärirentaablus % | 4 | -370 | -206 | 2 | 13 | 26 | 12 | 18 | 17 | 10 | |
| Tööjõukulud | 8 230 | 0 | 2 667 | 20 430 | 22 459 | 21 272 | 20 070 | 31 480 | 36 566 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 513 | 1 272 | 1 399 | 1 325 | 1 250 | 980 | 1 139 | ||||
| Käibevara | 46 659 | 35 499 | 45 758 | 66 868 | 79 865 | 62 559 | 111 065 | 60 090 | 58 102 | 97 202 | |
| Põhivara | 356 193 | 359 213 | 362 933 | 363 453 | 360 377 | 367 051 | 304 830 | 344 625 | 337 722 | 291 766 | |
| Kohustused | 10 194 | 4 150 | 1 412 | 3 974 | 15 673 | 12 918 | 13 833 | 12 600 | 17 814 | 26 415 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2 096 | −16 717 | −19 068 | 1 778 | 7 877 | 14 630 | 9 806 | 14 105 | 15 457 | 17 451 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 47 947 | 88 | Jah |
| Hoonehalduse kombineeritud teenus | 81101 | 5 506 | 10 | Ei |
| Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 35123 | 950 | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Rõivatööstuse TOP | 7 | 6 | 6 | 4 | 7 |
| Gaselli TOP | - | 432 | - | - | - |