LARSEN KINNISVARA OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris konsultatsioonid, põhitegevusala on äri- ja muu juhtimisalane nõustamine.
Ettevõtte juht on Priit Vare. Omanike hulgas on SKYBLUE OÜ, SEE REEDE OÜ, MILA INVEST OÜ, VSG INVEST OÜ, Kaur Tuvikene.
LARSEN KINNISVARA OÜ teenis 2025 aastal 529 973 eurose müügitulu juures 8 188 eurot ärikasumit.
Seisuga 13.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| SKYBLUE OÜ | 16.08.2023 | 813 € | Ainuomand | |
| SEE REEDE OÜ | 28.11.2024 | 813 € | Ainuomand | |
| MILA INVEST OÜ | 16.08.2023 | 487 € | Ainuomand | |
| VSG INVEST OÜ | 16.08.2023 | 487 € | Ainuomand | |
| Kaur Tuvikene | 10.10.2023 | 82 € | Ainuomand | |
| Indrek Raave | 13.08.2025 | 55 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| STAY LARSEN OÜ | 25.08.2025 | 4 965 € | Ainuomand | |
| LIIMI 1B OÜ | 25.08.2025 | 9 762 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 529 973 | 628 194 | 979 731 | 414 093 | 483 807 | 434 103 | 200 185 | 263 494 | 720 902 | 152 556 |
| Ärikasum | 8 188 | 115 597 | 376 405 | 9 134 | −197 852 | −106 613 | −90 959 | 41 035 | 495 014 | 21 101 |
| Töötajad | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Varad | 1,64 mln | 1,78 mln | 1,75 mln | 1,47 mln | 1,49 mln | 1,61 mln | 441 798 | 410 551 | 447 352 | 202 978 |
| Kokku omakapital | 1,42 mln | 1,53 mln | 1,63 mln | 1,38 mln | 1,37 mln | 1,57 mln | 297 517 | 332 348 | 409 589 | −137 641 |
| Ärirentaablus % | 2 | 18 | 38 | 2 | -41 | -25 | -45 | 16 | 69 | 14 |
| Tööjõukulud | 306 725 | 129 840 | 152 861 | 88 049 | 161 514 | 149 742 | 113 779 | 114 227 | 100 650 | 47 658 |
| Keskmine kuutöötasu | 4 776 | 4 043 | 4 760 | 2 742 | 5 030 | 3 109 | 2 362 | 2 371 | 2 090 | 1 484 |
| Käibevara | 243 723 | 328 408 | 401 036 | 143 308 | 174 107 | 273 855 | 98 587 | 125 245 | 231 151 | 47 245 |
| Põhivara | 1,39 mln | 1,45 mln | 1,35 mln | 1,33 mln | 1,32 mln | 1,34 mln | 343 211 | 285 306 | 216 201 | 155 733 |
| Kohustused | 221 967 | 245 439 | 116 177 | 92 942 | 118 580 | 43 330 | 144 281 | 78 203 | 37 763 | 340 619 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −12 527 | 314 024 | 372 177 | 6 730 | −196 897 | 288 340 | 112 796 | 47 759 | 547 230 | 8 619 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 70201 | 529 973 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2020 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 1182 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| staylarsen.ee | registreeritud | 13.04.2021 | Jah |