APRANGA OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on rõivaste jaemüük.
Ettevõtte juhid on Irma Marcinkiene ja Ramunas Gaidamavičius. Omanike hulgas on APRANGA ESTONIA OÜ, Akcine prekybos bendrove "APRANGA".
APRANGA OÜ teenis 2025 aastal 11,90 miljoni eurose müügitulu juures 501 258 eurot ärikasumit.
Seisuga 11.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| APRANGA ESTONIA OÜ | 01.09.2023 | 2,55 mln € | ainuomand | |
| Akcine prekybos bendrove "APRANGA" | 01.09.2023 | 447 381 € | ainuomand |
APRANGA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Tekstiili- ja rõivatööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11,9 mln | 13,37 mln | 12,85 mln | 11,42 mln | 10 mln | 9,39 mln | 10,76 mln | 10,49 mln | 10,22 mln | 9,03 mln | ||
| Ärikasum | 501 258 | 262 062 | 349 847 | −40 076 | −119 791 | −467 582 | −465 276 | −399 213 | −267 568 | −664 646 | ||
| Töötajad | 84 | 93 | 87 | 107 | 89 | 123 | 125 | 116 | 112 | 108 | ||
| Varad | 5,12 mln | 5,82 mln | 6,8 mln | 6,23 mln | 5,77 mln | 5,34 mln | 5,02 mln | 4,62 mln | 5,14 mln | 4,65 mln | ||
| Kokku omakapital | 2,99 mln | 2,46 mln | 2,24 mln | 1,86 mln | 1,39 mln | 1,51 mln | 1,98 mln | 946 662 | 1,35 mln | 434 947 | ||
| Ärirentaablus % | 4 | 2 | 3 | 0 | -1 | -5 | -4 | -7 | -2 | 3 | ||
| Tööjõukulud | 2,12 mln | 2,2 mln | 2,07 mln | 1,84 mln | 1,61 mln | 1,65 mln | 1,84 mln | 1,69 mln | 1,64 mln | 1,48 mln | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 570 | 1 473 | 1 480 | 1 069 | 1 128 | 838 | 917 | 853 | 849 | 674 | ||
| Käibevara | 4,47 mln | 4,86 mln | 5,48 mln | 5,2 mln | 4,94 mln | 4,31 mln | 3,56 mln | 3,47 mln | 3,42 mln | 2,87 mln | ||
| Põhivara | 655 371 | 960 500 | 1,32 mln | 1,03 mln | 837 243 | 1,04 mln | 1,46 mln | 1,14 mln | 1,71 mln | 1,78 mln | ||
| Kohustused | 2,13 mln | 3,36 mln | 4,57 mln | 4,38 mln | 4,38 mln | 3,83 mln | 3,04 mln | 3,67 mln | 3,79 mln | 4,22 mln | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 524 178 | 227 188 | 380 130 | −37 475 | −119 791 | −467 766 | −465 489 | −399 237 | −288 230 | −685 226 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Rõivaste jaemüük | 47711 | 13,37 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 01.04.2024 | EESTI TÖÖTUKASSA | 2 571 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 02.02.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 1 747 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 19.08.2021 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 650 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 05.02.2021 | EESTI TÖÖTUKASSA | 1 203 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 2025 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 824 | - | - |
| Jaekaubanduse TOP | 58 | - | - |
| Gaselli TOP | - | 746-747 | 412 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| dotot.ee | registreeritud | 17.05.2018 | Jah |
| fenshi.ee | registreeritud | 08.05.2018 | Jah |
| folor.ee | registreeritud | 17.05.2018 | Jah |
| hangerlo.ee | aegunud | 08.05.2018 | Ei |
| hoora.ee | aegunud | 08.05.2018 | Ei |
| inspinta.ee | registreeritud | 08.05.2018 | Jah |
| maybeyes.ee | registreeritud | 08.05.2018 | Jah |
| seres.ee | registreeritud | 17.05.2018 | Jah |