IRON ARENDUSE OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus.
Ettevõtte juhid on Alo Rauk ja Toomas Laan. Omanike hulgas on ARKAADIA INVESTEERINGUTE OÜ, Toomas Laan.
IRON ARENDUSE OÜ teenis 2025 aastal 341 003 eurose müügitulu juures 183 215 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Alo Rauk (57) | |
| Toomas Laan (57) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| ARKAADIA INVESTEERINGUTE OÜ | 01.09.2023 | 2 044 € | ainuomand | |
| Toomas Laan | 01.09.2023 | 512 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 341 003 | 345 456 | 330 867 | 347 823 | 291 495 | 247 887 | 281 840 | 289 893 | 274 835 | 287 291 |
| Ärikasum | 183 215 | 164 230 | 143 083 | 144 954 | 138 528 | 127 735 | 154 589 | 149 100 | 143 402 | 145 540 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Varad | 1,04 mln | 1,03 mln | 1,11 mln | 1,18 mln | 1,26 mln | 1,19 mln | 1,2 mln | 1,25 mln | 1,18 mln | 1,19 mln |
| Kokku omakapital | 582 414 | 547 658 | 590 716 | 592 988 | 618 808 | 500 270 | 479 721 | 461 450 | 324 807 | 198 983 |
| Ärirentaablus % | 54 | 48 | 43 | 42 | 48 | 52 | 55 | 51 | 52 | 51 |
| Tööjõukulud | 10 376 | 8 833 | 8 743 | 8 508 | 8 054 | 7 153 | 8 552 | 10 733 | 17 488 | 17 875 |
| Keskmine kuutöötasu | 646 | 550 | 545 | 530 | 502 | 446 | 533 | 668 | 545 | 557 |
| Käibevara | 53 759 | 31 186 | 91 925 | 137 832 | 200 358 | 106 483 | 95 102 | 129 086 | 39 927 | 28 001 |
| Põhivara | 981 711 | 1 mln | 1,02 mln | 1,04 mln | 1,06 mln | 1,08 mln | 1,1 mln | 1,12 mln | 1,14 mln | 1,16 mln |
| Kohustused | 453 056 | 485 063 | 522 568 | 586 027 | 642 558 | 687 045 | 716 037 | 788 116 | 855 424 | 989 146 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 162 961 | 131 962 | 110 248 | 124 198 | 118 538 | 108 060 | 143 271 | 136 643 | 125 824 | 122 244 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 341 003 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast