MEVOT INVEST OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on maanteede ja kiirteede ehitus.
Ettevõtte juht on Veiko Voronkov. Omanik on Veiko Voronkov.
MEVOT INVEST OÜ teenis 2024 aastal 1,71 miljoni eurose müügitulu juures 121 801 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Veiko Voronkov (44) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Veiko Voronkov | 02.09.2023 | 2 684 € | ainuomand |
MEVOT INVEST OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taristuehitus, Lääne-Viru maakond konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,71 mln | 1,19 mln | 1,31 mln | 1,54 mln | 887 422 | 771 459 | 399 729 | 294 211 | 192 844 | 104 138 |
| Ärikasum | 121 801 | 130 360 | 109 471 | 235 639 | 10 152 | 70 799 | 32 905 | 60 861 | 13 901 | −19 498 |
| Töötajad | 12 | 13 | 14 | 15 | 14 | 12 | 10 | 7 | 5 | 5 |
| Varad | 1,08 mln | 996 478 | 938 157 | 850 335 | 464 527 | 473 545 | 186 581 | 151 699 | 89 705 | 76 317 |
| Kokku omakapital | 801 083 | 700 319 | 586 873 | 464 636 | 238 453 | 234 584 | 177 790 | 145 166 | 84 306 | 70 397 |
| Ärirentaablus % | 7 | 11 | 8 | 15 | 1 | 9 | 8 | 21 | 7 | -19 |
| Tööjõukulud | 374 067 | 348 734 | 335 969 | 356 189 | 326 321 | 255 251 | 137 019 | 79 119 | 65 189 | 51 839 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 941 | 1 671 | 1 495 | 1 479 | 1 452 | 1 325 | 853 | 704 | 812 | 646 |
| Käibevara | 588 059 | 480 466 | 308 885 | 371 675 | 266 470 | 263 303 | 162 879 | 120 337 | 71 131 | 55 256 |
| Põhivara | 487 434 | 516 012 | 629 272 | 478 660 | 198 057 | 210 242 | 23 702 | 31 362 | 18 574 | 21 061 |
| Kohustused | 274 410 | 296 159 | 351 284 | 385 699 | 226 074 | 238 961 | 8 791 | 6 533 | 5 399 | 5 920 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 104 007 | 113 445 | 95 657 | 226 183 | 4 798 | 70 170 | 32 624 | 60 861 | 13 910 | −19 498 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Maanteede ja kiirteede ehitus | 42111 | 1,58 mln | 93 | Jah |
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 121 204 | 7 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 23.02.2026 | HALJALA VALLAVALITSUS | 6 473 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 05.02.2026 | HALJALA VALLAVALITSUS | 6 603 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 21.01.2026 | HALJALA VALLAVALITSUS | 930 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 26.11.2025 | HALJALA VALLAVALITSUS | 459 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 03.11.2025 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 4 767 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 30.10.2025 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 3 162 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 13.10.2025 | HALJALA VALLAVALITSUS | 4 067 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 12.09.2025 | HALJALA VALLAVALITSUS | 4 898 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 14.08.2025 | HALJALA VALLAVALITSUS | 1 294 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 12.05.2025 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 12 078 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Lääne-Virumaa TOP | 79 | 116 | 188 | 36-35 | - |
| Taristuehitajate TOP | 70 | 104 | 73-74 | 41 | - |
| Gaselli TOP | - | - | 532 | - | 844 |