FAZER EESTI OÜ on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, teenus, põhitegevusala on suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük.
Ettevõtte juhid on Anne Mere ja Māris Rodins. Omanik on FAZER LEIPOMOT OY.
FAZER EESTI OÜ teenis 2024 aastal 25,60 miljoni eurose müügitulu juures 428 498 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| FAZER LEIPOMOT OY | 21.08.2019 | 665 600 € |
FAZER EESTI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Jae- ja hulgimüük, Esmatarbekaupade jae- ja hulgimüük, Toidu- ja esmatarbekaupade müük konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25,6 mln | 25,79 mln | 24,03 mln | 20,23 mln | 18,32 mln | 17,73 mln | 16,7 mln | 16,52 mln | 16,18 mln | 16,85 mln |
| Ärikasum | 428 498 | 724 008 | 697 149 | 658 617 | 577 508 | 751 709 | 909 703 | −95 490 | −493 345 | −661 842 |
| Töötajad | 78 | 80 | 79 | 76 | 68 | 58 | 58 | 55 | 65 | 93 |
| Varad | 11,11 mln | 10,94 mln | 10,7 mln | 9,21 mln | 8,21 mln | 6,8 mln | 5,45 mln | 5,32 mln | 5,4 mln | 5,3 mln |
| Kokku omakapital | 6,76 mln | 7,63 mln | 6,78 mln | 6,05 mln | 5,36 mln | 4,76 mln | 3,98 mln | 3,07 mln | 3,16 mln | 3,65 mln |
| Ärirentaablus % | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | -1 | -3 | -4 |
| Tööjõukulud | 2,86 mln | 2,57 mln | 2,28 mln | 1,87 mln | 1,6 mln | 1,63 mln | 1,41 mln | 1,4 mln | 1,36 mln | 1,85 mln |
| Keskmine kuutöötasu | 2 284 | 2 004 | 1 798 | 1 534 | 1 463 | 1 748 | 1 518 | 1 581 | 1 308 | 1 238 |
| Käibevara | 10,71 mln | 10,36 mln | 9,92 mln | 8,52 mln | 7,7 mln | 6,51 mln | 5,36 mln | 5,2 mln | 5,32 mln | 5,25 mln |
| Põhivara | 404 601 | 587 696 | 779 913 | 687 197 | 516 037 | 289 344 | 80 386 | 123 479 | 78 468 | 46 763 |
| Kohustused | 4,36 mln | 3,31 mln | 3,91 mln | 3,16 mln | 2,85 mln | 2,04 mln | 1,46 mln | 2,26 mln | 2,24 mln | 1,65 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 623 564 | 849 103 | 732 358 | 688 008 | 606 682 | 771 388 | 918 817 | −92 401 | −493 108 | −680 870 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük | 4636 | 21,27 mln | 83 | Jah |
| Leiva- ja saiatoodete, kookide ja kondiitritoodete jaemüük | 47241 | 3,54 mln | 14 | Ei |
| Büroohaldus ja selle abitegevused | 82101 | 706 535 | 3 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 14.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 408 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 30.03.2026 | TARTU VANGLA | 259 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 30.03.2026 | TALLINNA VANGLA | 1 131 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 30.03.2026 | VIRU VANGLA | 405 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 27.03.2026 | TARTU VANGLA | 345 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 27.03.2026 | TALLINNA VANGLA | 1 014 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 27.03.2026 | VIRU VANGLA | 432 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 26.03.2026 | RAASIKU VALLAVALITSUS | 118 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 26.03.2026 | RAASIKU VALLAVALITSUS | 112 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 25.03.2026 | TARTU VANGLA | 164 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekspordi TOP | 631 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 647 | - | - | - | - | 484 | 462 | 499 | 496 | 438 | 473 | 451 | 326 | 356 | 446 | 378 | 390 | 284 | 170 | 438 | 328 | 167 | - |
| Hulgikaubanduse TOP | 73 | 79 | 91 | 104 | 84 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Toiduainetööstuse TOP | - | - | - | - | - | 89 | - | - | - | 60 | 84 | 64 | 73 | 31 | 53 | 31 | 40 | 16 | 13 | 76 | 48 | 14 | 67 |
| Toidutootjate TOP | - | - | - | - | - | 89 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tööstuste koond TOP | - | - | - | - | - | - | 636 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |