HAVELI INVEST OÜ on asutatud 1999. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, kinnisvara, põhitegevusala on hotellid.
Ettevõtte juhid on Toonart Rääsk, Erik Plaan ja Annely Hendrikson. Omanik on Toonart Rääsk.
HAVELI INVEST OÜ teenis 2025 aastal 7,65 miljoni eurose müügitulu juures 3,19 miljonit eurot ärikasumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Toonart Rääsk | 01.09.2023 | 2 560 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| HAVELI APARTMENTS OÜ | 20.06.2025 | 2 500 € | Ainuomand | |
| HAVELI PROPERTIES OÜ | 13.02.2026 | 2 500 € | Ainuomand | |
| NECKMAN GROUP OÜ | 16.08.2023 | 20 000 € | Ainuomand | |
| VIIS INVEST OÜ | 01.09.2023 | 1 560 € | Ainuomand |
HAVELI INVEST OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutusasutused, Majutus, Hotellid konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7,65 mln | 6,74 mln | 6,76 mln | 6,73 mln | 3,11 mln | 2,84 mln | 6,93 mln | 3,67 mln | 2,99 mln | 2,83 mln |
| Ärikasum | 3,19 mln | 2,72 mln | 3,18 mln | 2,14 mln | 1,11 mln | 1,28 mln | 7,19 mln | 1,06 mln | 1,6 mln | 1,62 mln |
| Töötajad | 68 | 64 | 57 | 56 | 32 | 34 | 71 | 67 | 33 | 33 |
| Varad | 98,98 mln | 91,24 mln | 85,14 mln | 79,15 mln | 71,01 mln | 67,28 mln | 65,88 mln | 56,28 mln | 55,59 mln | 49,12 mln |
| Kokku omakapital | 95,99 mln | 87,49 mln | 81,38 mln | 73,55 mln | 67,94 mln | 63,5 mln | 61,4 mln | 51,76 mln | 48,73 mln | 45,68 mln |
| Ärirentaablus % | 42 | 40 | 47 | 32 | 36 | 45 | 104 | 29 | 53 | 57 |
| Tööjõukulud | 1,47 mln | 1,29 mln | 1,11 mln | 935 315 | 539 440 | 697 577 | 1,22 mln | 790 614 | 511 892 | 455 259 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 349 | 1 260 | 1 208 | 1 040 | 1 050 | 1 278 | 1 074 | 735 | 966 | 859 |
| Käibevara | 50,66 mln | 60,5 mln | 41,01 mln | 46,29 mln | 34,74 mln | 31,5 mln | 24,04 mln | 14,69 mln | 13,83 mln | 12,52 mln |
| Põhivara | 48,32 mln | 30,74 mln | 44,13 mln | 32,86 mln | 36,27 mln | 35,78 mln | 41,84 mln | 41,59 mln | 41,76 mln | 36,6 mln |
| Kohustused | 2,99 mln | 3,75 mln | 3,76 mln | 5,6 mln | 3,08 mln | 3,78 mln | 4,48 mln | 4,52 mln | 6,85 mln | 3,44 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8,51 mln | 7,67 mln | 7,83 mln | 5,67 mln | 4,43 mln | 2,1 mln | 9,64 mln | 3,02 mln | 3,06 mln | 913 734 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hotellid | 55101 | 6,08 mln | 80 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 1,56 mln | 20 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 550 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.08.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 10 491 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 19.08.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 3 690 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 04.08.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 962 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 04.08.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 125 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 21.07.2026 | TALLINNA STRATEEGIAKESKUS | 1 740 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 21.07.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 10 491 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 20.07.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 3 966 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 08.07.2026 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 14 000 eurot | MUUD TOETUSED Muud üldised valitsussektori teenused |
| 03.07.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 288 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Majutusettevõtete TOP | 18 | - | 1 | 2 | 18-19 | 1 | 14 | 12 | 24 | 24 | 6 | 4 | 5 | 1 | 10 |
| Gaselli TOP | - | 86 | - | - | 396 | - | - | - | - | - | - | - | - | 53 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| metropol.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| metropolhotel.ee | registreeritud | 12.07.2023 | Jah |
| metropolspahotel.ee | registreeritud | 12.07.2023 | Jah |