MONAS & MONAS OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, finants, põhitegevusala on juuksuriteenindus ja habemeajamine.
Ettevõtte juhid on Kaido Maisvee ja Tiina Maisvee. Omanike hulgas on Kaido Maisvee, Tiina Maisvee.
MONAS & MONAS OÜ teenis 2025 aastal 119 882 eurose müügitulu juures 12 674 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kaido Maisvee (61) | |
| Tiina Maisvee (57) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kaido Maisvee | 22.05.2025 | 1 278 € | ainuomand | |
| Tiina Maisvee | 22.05.2025 | 1 278 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 119 882 | 117 029 | 110 412 | 84 206 | 78 369 | 71 418 | 80 873 | 75 210 | 71 350 | 56 172 |
| Ärikasum | 12 674 | 13 954 | 5 535 | 5 027 | 10 145 | 225 | 2 425 | 5 642 | 12 605 | 2 353 |
| Töötajad | 5 | 5 | 6 | 5 | 4 | 5 | 7 | 5 | 5 | 5 |
| Varad | 280 670 | 276 899 | 269 607 | 282 963 | 282 273 | 312 452 | 318 249 | 335 679 | 339 603 | 347 513 |
| Kokku omakapital | 202 023 | 199 602 | 185 644 | 190 397 | 185 367 | 175 407 | 175 178 | 182 515 | 186 866 | 186 748 |
| Ärirentaablus % | 11 | 12 | 5 | 6 | 13 | 0 | 3 | 8 | 18 | 4 |
| Tööjõukulud | 80 510 | 75 471 | 76 638 | 50 720 | 43 024 | 47 639 | 49 364 | 41 894 | 33 875 | 29 142 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 003 | 940 | 796 | 632 | 670 | 593 | 439 | 522 | 422 | 363 |
| Käibevara | 42 604 | 38 481 | 30 602 | 43 195 | 42 342 | 42 081 | 49 041 | 68 853 | 72 777 | 80 582 |
| Põhivara | 238 066 | 238 418 | 239 005 | 239 768 | 239 931 | 270 371 | 269 208 | 266 826 | 266 826 | 266 931 |
| Kohustused | 78 647 | 77 297 | 83 963 | 92 566 | 96 906 | 137 045 | 143 071 | 153 164 | 152 737 | 160 765 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 12 677 | 13 957 | 5 535 | 5 030 | 10 149 | 229 | 2 429 | 5 649 | 12 619 | 2 488 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 96211 | 100 682 | 84 | Jah |
| Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 69202 | 19 200 | 16 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast