EMAJÕE VEEVÄRK AS on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kommunaalmajandus, jäätmekäitlus, teenus, põhitegevusala on kanalisatsioon ja heitveekäitlus.
Ettevõtte juht on Andres Aruhein. Omanike hulgas on ELVA VALLAVALITSUS, VINNI VALLAVALITSUS, MUSTVEE VALLAVALITSUS, TARTU VALLAVALITSUS.
EMAJÕE VEEVÄRK AS teenis 2025 aastal 5,64 miljoni eurose müügitulu juures 1,66 miljonit eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| ELVA VALLAVALITSUS | 20.12.2023 | 1,72 mln € | ainuomand | |
| VINNI VALLAVALITSUS | 24.01.2025 | 916 352 € | ainuomand | |
| MUSTVEE VALLAVALITSUS | 30.10.2025 | 850 432 € | ainuomand | |
| TARTU VALLAVALITSUS | 30.10.2025 | 684 672 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5,64 mln | 4,4 mln | 3,82 mln | 3,39 mln | 2,88 mln | 2,71 mln | 2,92 mln | 2,88 mln | 2,58 mln | 2,04 mln |
| Ärikasum | 1,66 mln | −230 880 | 1,32 mln | 226 687 | 2,71 mln | 1,34 mln | 2,68 mln | 128 438 | −323 514 | −1,34 mln |
| Töötajad | 42 | 40 | 38 | 33 | 33 | 31 | 31 | 27 | 27 | 24 |
| Varad | 66,75 mln | 60,87 mln | 57,55 mln | 55,62 mln | 54,5 mln | 50,03 mln | 48,25 mln | 46,01 mln | 45,32 mln | 44,47 mln |
| Kokku omakapital | 63,23 mln | 57,82 mln | 55,37 mln | 52,78 mln | 52,33 mln | 47,88 mln | 46,02 mln | 45,06 mln | 44,84 mln | 44,03 mln |
| Ärirentaablus % | 29 | -5 | 35 | 7 | 94 | 49 | 92 | 4 | -13 | -66 |
| Tööjõukulud | 1,58 mln | 1,38 mln | 1,18 mln | 910 164 | 881 314 | 858 231 | 782 664 | 663 928 | 583 875 | 523 435 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 350 | 2 145 | 1 942 | 1 718 | 1 663 | 1 724 | 1 572 | 1 532 | 1 347 | 1 358 |
| Käibevara | 2,18 mln | 762 306 | 852 700 | 887 680 | 1,29 mln | 998 191 | 1,37 mln | 1,56 mln | 1,42 mln | 1,3 mln |
| Põhivara | 64,56 mln | 60,11 mln | 56,69 mln | 54,74 mln | 53,2 mln | 49,03 mln | 46,88 mln | 44,46 mln | 43,9 mln | 43,17 mln |
| Kohustused | 3,51 mln | 3,05 mln | 2,18 mln | 2,85 mln | 2,17 mln | 2,14 mln | 2,23 mln | 946 400 | 481 376 | 442 681 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1,64 mln | −252 753 | 1,31 mln | 225 736 | 2,71 mln | 1,34 mln | 2,68 mln | 128 354 | −323 880 | −1,34 mln |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 37001 | 2,36 mln | 54 | Jah |
| Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 36001 | 1,73 mln | 39 | Ei |
| Muu mujal liigitamata teenindus | 96999 | 309 603 | 7 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.03.2026 | ALUTAGUSE VALLAVALITSUS | 53 729 eurot | MUUD TOETUSED Heitveekäitlus |
| 25.03.2026 | ALUTAGUSE VALLAVALITSUS | 12 347 eurot | MUUD TOETUSED Veevarustus |
| 10.03.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 387 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 10.03.2026 | ALUTAGUSE VALLAVALITSUS | 4 436 eurot | MUUD TOETUSED Veevarustus |
| 25.02.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 495 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 25.02.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 283 eurot | MAJANDAMISKULUD Eluasemeteenused sotsiaalsetele riskirühmadele |
| 25.02.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 83 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 25.02.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 6 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 25.02.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 49 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 25.02.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 387 eurot | MAJANDAMISKULUD Öömaja |
| 2025 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tartumaa TOP | 367 | - | - | - | - |
| Kommunaalmajanduse TOP | - | 90 | 71 | 49 | 10 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| evv.ee | registreeritud | 16.02.2011 | Jah |