KONTIZ OÜ on asutatud 1996. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine.
Ettevõtte juht on Zoja Šarapova. Omanik on Zoja Šarapova.
KONTIZ OÜ teenis 2024 aastal 501 904 eurose müügitulu juures −24 468 eurot ärikahjumit.
Seisuga 12.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Zoja Šarapova (71) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Zoja Šarapova | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 501 904 | 946 800 | 1,81 mln | 1,07 mln | 1,05 mln | 1,2 mln | 864 251 | 963 437 | 521 913 | 469 101 | ||
| Ärikasum | −24 468 | 14 827 | 47 675 | 51 313 | −192 421 | 17 269 | 48 893 | 14 322 | 86 617 | 40 439 | ||
| Töötajad | 8 | 10 | 11 | 9 | 17 | 18 | 20 | 19 | 17 | 14 | ||
| Varad | 229 076 | 128 434 | 204 791 | 263 214 | 160 096 | 371 330 | 293 193 | 223 734 | 147 116 | 135 531 | ||
| Kokku omakapital | 2 703 | 31 951 | 23 492 | −13 153 | −61 100 | 135 318 | 124 194 | 78 635 | 64 091 | 53 290 | ||
| Ärirentaablus % | -5 | 2 | 3 | 5 | -18 | 1 | 6 | 1 | 17 | 9 | ||
| Tööjõukulud | 139 818 | 214 321 | 184 984 | 130 645 | 243 986 | 242 116 | 192 262 | 175 760 | 129 706 | 125 015 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 089 | 1 335 | 1 047 | 904 | 894 | 838 | 599 | 576 | 475 | 556 | ||
| Käibevara | 194 626 | 76 863 | 108 267 | 229 570 | 122 653 | 29 180 | 264 545 | 211 206 | 138 174 | 50 628 | ||
| Põhivara | 34 450 | 51 571 | 96 524 | 33 644 | 37 443 | 342 150 | 28 648 | 12 528 | 8 942 | 84 903 | ||
| Kohustused | 226 373 | 96 483 | 181 299 | 276 367 | 221 196 | 236 012 | 168 999 | 145 099 | 83 025 | 82 241 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −29 249 | 8 459 | 36 645 | 47 947 | −196 418 | 13 624 | 46 809 | 14 543 | 85 802 | 34 185 | ||
| Dividendid | 6 400 | 20 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 43351 | 501 904 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 14.02.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 400 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.01.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 400 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.12.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 400 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.11.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 400 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.10.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 365 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.09.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 133 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |