PINTMANN GRUPP OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, hotellid, restoranid, catering, tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, teenus, põhitegevusala on hotellid.
Ettevõtte juhid on Kreet Rosin-Pindmaa, Maris Reimann, Marianne Pindmaa ja Aigar Pindmaa. Omanike hulgas on Aigar Pindmaa, Marianne Pindmaa.
PINTMANN GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 2,75 miljoni eurose müügitulu juures 225 373 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aigar Pindmaa | 01.09.2023 | 78 125 € | Ainuomand | |
| Marianne Pindmaa | 01.09.2023 | 46 875 € | Ainuomand |
PINTMANN GRUPP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus, Majutus, Hotellid, Majutusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,75 mln | 2,57 mln | 2,35 mln | 2,23 mln | 1,85 mln | 1,97 mln | 2,29 mln | 2,19 mln | 2,01 mln | 1,95 mln |
| Ärikasum | 225 373 | 142 347 | −16 040 | 23 780 | 169 159 | 107 693 | 71 804 | 96 115 | 179 393 | 185 080 |
| Töötajad | 49 | 49 | 51 | 52 | 54 | 54 | 54 | 53 | 53 | 49 |
| Varad | 3,82 mln | 3,86 mln | 4,07 mln | 3,23 mln | 3,46 mln | 3,71 mln | 3,75 mln | 3,9 mln | 4,03 mln | 3,36 mln |
| Kokku omakapital | 2,38 mln | 2,31 mln | 2,29 mln | 2,44 mln | 2,52 mln | 2,59 mln | 2,55 mln | 2,57 mln | 2,5 mln | 2,45 mln |
| Ärirentaablus % | 8 | 6 | -1 | 1 | 9 | 5 | 3 | 4 | 9 | 9 |
| Tööjõukulud | 1,06 mln | 982 459 | 943 492 | 927 697 | 834 383 | 804 088 | 899 176 | 865 082 | 750 195 | 741 355 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 352 | 1 249 | 1 152 | 1 111 | 962 | 927 | 1 037 | 1 017 | 882 | 942 |
| Käibevara | 367 942 | 178 821 | 156 192 | 245 079 | 445 379 | 374 848 | 231 537 | 189 690 | 281 643 | 122 908 |
| Põhivara | 3,46 mln | 3,68 mln | 3,91 mln | 2,99 mln | 3,01 mln | 3,34 mln | 3,52 mln | 3,71 mln | 3,75 mln | 3,23 mln |
| Kohustused | 1,44 mln | 1,55 mln | 1,78 mln | 793 703 | 938 402 | 1,12 mln | 1,2 mln | 1,34 mln | 1,54 mln | 909 111 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 167 225 | 59 307 | −73 033 | 7 139 | 149 034 | 84 027 | 45 396 | 66 323 | 160 611 | 162 070 |
| Dividendid | 18 500 | 69 750 | 60 500 | 49 000 | 20 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hotellid | 55101 | 1,23 mln | 46 | Jah |
| Restoranitegevus | 5611 | 973 038 | 36 | Ei |
| Päevaspaa, saunade ja aurusaunade tegevus | 9623 | 270 587 | 10 | Ei |
| Taastusravi | 86951 | 133 675 | 5 | Ei |
| Iluhooldus ja muud iluteenused | 9622 | 51 002 | 2 | Ei |
| Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 47111 | 40 195 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | SOTSIAALKINDLUSTUSAMET | 3 661 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 27.08.2026 | SOTSIAALKINDLUSTUSAMET | 94 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 31.07.2026 | MUINSUSKAITSEAMET | 238 eurot | MAJANDAMISKULUD Muinsuskaitse |
| 30.07.2026 | VÕRU LINNAVALITSUS | 963 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 30.07.2026 | VÕRU LINNAVALITSUS | 216 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muud üldised teenused |
| 27.07.2026 | MAKSU- JA TOLLIAMET | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahandus- ja fiskaalpoliitika |
| 06.07.2026 | TALLINNA TÄISKASVANUTE GÜMNAASIUM | 1 148 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 06.07.2026 | TALLINNA TÄISKASVANUTE GÜMNAASIUM | 650 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 06.07.2026 | TALLINNA VANALINNA TÄISKASVANUTE GÜMNAASIUM | 738 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 06.07.2026 | TALLINNA VANALINNA TÄISKASVANUTE GÜMNAASIUM | 400 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Majutusettevõtete TOP | 32 | 61 | 82 | 70-75 | 63-79 | 54 | 53 | 41 | 41 | - | - | - | - | - | - | - | - | 45 | - | - | 4 | 12 | 17 |
| Võrumaa TOP | 65 | 79 | 98-99 | 65 | 63 | 52 | 65 | 39 | 39 | 30 | 36 | 23 | 34 | 67 | 63 | 34 | 37 | - | 17 | 53 | 4 | 24 | - |
| Naisjuhtidega ettevõtete TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 54 | - | - | - | - |
| Toitlustusfirmade TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | 40 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 154 | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| kubija.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| pintmann.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |