OPENSCORING OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris info ja side, põhitegevusala on muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused.
Ettevõtte juht on Villu Ruusmann. Omanik on Villu Ruusmann.
OPENSCORING OÜ teenis 2025 aastal 145 126 eurose müügitulu juures −41 168 eurot ärikahjumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Villu Ruusmann (46) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Villu Ruusmann | 01.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| VOID OÜ | 03.09.2023 | 63 912 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 145 126 | 193 250 | 219 964 | 156 534 | 181 375 | 271 697 | 394 091 | 354 210 | 277 883 | 171 884 |
| Ärikasum | −41 168 | 28 321 | 85 426 | 40 941 | 32 052 | −179 143 | 359 093 | 128 271 | 224 353 | 166 228 |
| Töötajad | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 1,05 mln | 1,1 mln | 1,02 mln | 770 466 | 920 771 | 794 940 | 968 331 | 593 687 | 429 678 | 254 016 |
| Kokku omakapital | 1,02 mln | 1,07 mln | 1,02 mln | 761 563 | 914 520 | 793 745 | 962 708 | 590 407 | 428 838 | 253 369 |
| Ärirentaablus % | -28 | 15 | 39 | 26 | 18 | -66 | 91 | 36 | 81 | 97 |
| Tööjõukulud | 13 087 | 11 571 | 43 219 | 30 060 | 9 321 | 8 618 | 7 980 | 7 501 | 6 863 | 6 224 |
| Keskmine kuutöötasu | 815 | 721 | 1 346 | 936 | 581 | 537 | 497 | 467 | 427 | 388 |
| Käibevara | 42 299 | 58 834 | 305 087 | 181 372 | 578 444 | 530 821 | 907 871 | 583 092 | 426 158 | 250 698 |
| Põhivara | 1,01 mln | 1,04 mln | 719 793 | 589 094 | 342 327 | 264 119 | 60 460 | 10 595 | 3 520 | 3 318 |
| Kohustused | 23 591 | 31 441 | 1 460 | 8 903 | 6 251 | 1 195 | 5 623 | 3 280 | 840 | 647 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −47 831 | 48 604 | 261 857 | −152 956 | 120 775 | −168 963 | 372 301 | 161 569 | 175 469 | 182 960 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 62901 | 132 419 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast