ARIKA GRUPP OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, teenus, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juhid on Annika Soomelt ja Arvi Soomelt. Omanike hulgas on Annika Soomelt, Arvi Soomelt.
ARIKA GRUPP OÜ teenis 2024 aastal 149 489 eurose müügitulu juures −14 558 eurot ärikahjumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Annika Soomelt (54) | |
| Arvi Soomelt (53) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Annika Soomelt | 01.09.2023 | 1 250 € | ainuomand | |
| Arvi Soomelt | 01.09.2023 | 1 250 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 149 489 | 128 577 | 126 727 | 79 637 | 83 744 | 59 574 | 89 133 | 103 701 | 31 153 | 57 118 |
| Ärikasum | −14 558 | 9 205 | 1 669 | 38 | 5 580 | 2 808 | −3 198 | 17 465 | 21 | 706 |
| Töötajad | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 48 774 | 62 439 | 48 067 | 31 136 | 29 682 | 42 223 | 18 268 | 21 447 | 12 112 | 6 787 |
| Kokku omakapital | 22 374 | 36 932 | 27 727 | 26 059 | 26 021 | 20 441 | 17 632 | 20 830 | 3 365 | 3 343 |
| Ärirentaablus % | -10 | 7 | 1 | 0 | 7 | 5 | -4 | 17 | 0 | 1 |
| Tööjõukulud | 43 566 | 14 588 | 17 717 | 8 618 | 8 140 | 7 980 | 14 364 | 6 863 | 7 627 | 7 476 |
| Keskmine kuutöötasu | 678 | 909 | 1 103 | 537 | 507 | 497 | 895 | 427 | 475 | 466 |
| Käibevara | 9 557 | 20 382 | 16 691 | 26 039 | 24 731 | 38 472 | 16 513 | 20 502 | 11 614 | 4 752 |
| Põhivara | 39 217 | 42 057 | 31 376 | 5 097 | 4 951 | 3 751 | 1 755 | 945 | 498 | 2 035 |
| Kohustused | 26 400 | 25 507 | 20 340 | 5 077 | 3 661 | 21 782 | 636 | 617 | 8 747 | 3 444 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −14 558 | 9 205 | 1 669 | 38 | 5 580 | 2 808 | −3 198 | 17 465 | 21 | 706 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 144 000 | 96 | Jah |
| Maastiku hooldus ja korrashoid | 81301 | 5 489 | 4 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.03.2026 | KUREMAA ELAMUSKESKUS SA | 372 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 24.11.2025 | JÕGEVA VALLAVALITSUS | 915 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 24.11.2025 | JÕGEVA VALLAVALITSUS | 915 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 06.11.2025 | TARTU KESKKONNAHARIDUSE KESKUS SA | 1 500 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 25.09.2025 | KUREMAA ELAMUSKESKUS SA | 1 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 19.09.2025 | TARTU KESKKONNAHARIDUSE KESKUS SA | 124 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 16.09.2025 | KUREMAA ELAMUSKESKUS SA | 1 083 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 19.08.2025 | LUUA METSANDUSKOOL | 5 295 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 15.08.2025 | RIIGI KINNISVARA AS | 4 501 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 02.06.2025 | LUUA METSANDUSKOOL | 7 808 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| arika.ee | aegunud | 07.08.2012 | Ei |