HARDABAAR OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juhid on Raivo Kallaste, Anneli Bomm ja Ailen Kallaste. Omanike hulgas on Raivo Kallaste, Anneli Bomm, Ailen Kallaste.
HARDABAAR OÜ teenis 2025 aastal 135 956 eurose müügitulu juures −1 702 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Raivo Kallaste (57) | |
| Anneli Bomm (53) | |
| Ailen Kallaste (32) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Raivo Kallaste | 01.09.2023 | 852 € | Ainuomand | |
| Anneli Bomm | 01.09.2023 | 852 € | Ainuomand | |
| Ailen Kallaste | 01.09.2023 | 852 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 135 956 | 132 957 | 119 934 | 117 477 | 82 427 | 80 868 | 85 323 | 56 231 | 54 015 | 47 031 |
| Ärikasum | −1 702 | 8 889 | 245 | 294 | 309 | −1 551 | 355 | 788 | −589 | 148 |
| Töötajad | 5 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Varad | 43 499 | 19 883 | 14 150 | 14 671 | 13 728 | 9 374 | 8 837 | 5 846 | 6 245 | 5 876 |
| Kokku omakapital | 10 356 | 12 503 | 3 714 | 3 469 | 3 175 | 2 866 | 4 417 | 4 062 | 3 274 | 3 863 |
| Ärirentaablus % | -1 | 7 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| Tööjõukulud | 55 528 | 47 381 | 40 721 | 38 649 | 30 855 | 34 390 | 25 743 | 25 679 | 23 899 | 17 835 |
| Keskmine kuutöötasu | 692 | 738 | 845 | 602 | 480 | 535 | 534 | 400 | 372 | 370 |
| Käibevara | 13 570 | 16 762 | 14 045 | 14 386 | 13 263 | 8 729 | 8 012 | 5 846 | 6 245 | 5 876 |
| Põhivara | 29 929 | 3 121 | 105 | 285 | 465 | 645 | 825 | |||
| Kohustused | 33 143 | 7 380 | 10 436 | 11 202 | 10 553 | 6 508 | 4 420 | 1 784 | 2 971 | 2 013 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2 147 | 8 789 | 245 | 294 | 309 | −1 551 | 355 | 788 | −589 | 148 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 135 872 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | HARIDUS- JA NOORTEAMET | 195 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 20.02.2026 | RAEK SA | 110 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 10.02.2026 | MÄRJAMAA VALLA SPORDIKESKUS SA | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 09.01.2026 | MÄRJAMAA VALLA SPORDIKESKUS SA | 1 012 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 17.02.2025 | MÄRJAMAA VALLAVALITSUS | 880 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 16.12.2024 | EESTI TÖÖTUKASSA | 410 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 11.12.2024 | MÄRJAMAA VALLAVALITSUS | 1 056 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 14.11.2024 | EESTI TÖÖTUKASSA | 410 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 04.11.2024 | MÄRJAMAA VALLA SPORDIKESKUS SA | 1 549 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 15.10.2024 | EESTI TÖÖTUKASSA | 410 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |