CANTEX HOLDING OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus.
Ettevõtte juht on Vello Kevade. Omanik on Vello Kevade.
CANTEX HOLDING OÜ teenis 2025 aastal 733 018 eurose müügitulu juures −52 640 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Vello Kevade (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Vello Kevade | 01.09.2023 | 2 550 € | Ainuomand |
CANTEX HOLDING OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Tekstiili- ja rõivatööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 733 018 | 767 219 | 652 954 | 558 526 | 485 467 | 454 244 | 472 971 | 525 202 | 472 025 | 636 305 |
| Ärikasum | −52 640 | 1 926 | 21 463 | 30 079 | 18 935 | 34 759 | −85 475 | 31 107 | 25 266 | 1 431 |
| Töötajad | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 17 | 18 | 4 |
| Varad | 290 250 | 337 214 | 367 238 | 316 637 | 281 678 | 282 541 | 217 979 | 305 323 | 270 809 | 207 181 |
| Kokku omakapital | 208 129 | 261 911 | 261 809 | 241 051 | 211 308 | 193 051 | 158 352 | 244 084 | 213 399 | 188 250 |
| Ärirentaablus % | -7 | 0 | 3 | 5 | 4 | 8 | -18 | 6 | 5 | 0 |
| Tööjõukulud | 161 891 | 155 608 | 130 527 | 125 693 | 98 791 | 96 168 | 112 697 | 227 827 | 106 389 | 80 187 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 017 | 1 938 | 1 626 | 1 566 | 1 231 | 1 198 | 1 404 | 835 | 368 | 1 249 |
| Käibevara | 235 092 | 273 155 | 295 556 | 259 186 | 221 065 | 238 702 | 171 534 | 252 967 | 244 807 | 205 600 |
| Põhivara | 55 158 | 64 059 | 71 682 | 57 451 | 60 613 | 43 839 | 46 445 | 52 356 | 26 002 | 1 581 |
| Kohustused | 82 121 | 75 303 | 105 429 | 75 586 | 70 370 | 89 490 | 59 627 | 61 239 | 57 410 | 18 931 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −53 782 | 853 | 20 868 | 29 743 | 18 257 | 34 699 | −85 732 | 30 685 | 25 149 | 1 431 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 46161 | 733 018 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2008 | |
|---|---|
| Rõivatööstuse TOP | 76 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| cantex.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |