IRON BALTIC OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on mujal liigitamata metalltoodete tootmine.
Ettevõtte juhid on Andrus Rints ja Tiit Norak. Omanike hulgas on Andrus Rints, Tiit Norak.
IRON BALTIC OÜ teenis 2024 aastal 11,05 miljoni eurose müügitulu juures 1,13 miljonit eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Andrus Rints (46) | |
| Tiit Norak (46) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Andrus Rints | 01.09.2023 | 1 278 € | ainuomand | |
| Tiit Norak | 01.09.2023 | 1 278 € | ainuomand |
IRON BALTIC OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Masina- ja metallitööstus2, Masina- ja metallitööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11,05 mln | 9,55 mln | 10,17 mln | 8,92 mln | 5,2 mln | 5,12 mln | 3,83 mln | 2,62 mln | 2,34 mln | 1,81 mln | |
| Ärikasum | 1,13 mln | 1,4 mln | 1,44 mln | 886 995 | 393 349 | 487 833 | 259 181 | 182 280 | 297 775 | 169 990 | |
| Töötajad | 43 | 40 | 39 | 41 | 34 | 32 | 27 | 23 | 21 | 18 | |
| Varad | 11,87 mln | 8,43 mln | 5,04 mln | 3,84 mln | 2,59 mln | 2,32 mln | 1,88 mln | 1,5 mln | 1,16 mln | 881 554 | |
| Kokku omakapital | 6,53 mln | 5,74 mln | 4,37 mln | 2,95 mln | 2,07 mln | 1,81 mln | 1,39 mln | 1,13 mln | 984 572 | 761 894 | |
| Ärirentaablus % | 10 | 15 | 14 | 10 | 8 | 10 | 7 | 13 | 9 | 13 | |
| Tööjõukulud | 1,73 mln | 1,5 mln | 1,42 mln | 1,31 mln | 943 712 | 867 089 | 705 087 | 578 202 | 482 984 | 402 125 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 507 | 2 335 | 2 261 | 1 997 | 1 729 | 1 688 | 1 626 | 1 432 | 1 391 | 1 260 | |
| Käibevara | 5,72 mln | 6,47 mln | 4,36 mln | 3,45 mln | 2,4 mln | 2,14 mln | 1,66 mln | 1,27 mln | 1,03 mln | 816 072 | |
| Põhivara | 6,16 mln | 1,95 mln | 676 942 | 389 692 | 186 206 | 183 603 | 215 834 | 229 495 | 134 809 | 65 482 | |
| Kohustused | 5,34 mln | 2,68 mln | 664 355 | 892 954 | 516 986 | 516 936 | 486 955 | 361 431 | 180 216 | 119 660 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 912 988 | 1,37 mln | 1,42 mln | 877 364 | 387 667 | 479 479 | 255 370 | 180 209 | 297 678 | 169 898 | |
| Dividendid | 100 000 | 60 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 25991 | 11,05 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.03.2026 | KIILI VARAHALDUSE SA | 174 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 25.03.2026 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 87 283 eurot | MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 07.11.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 3 488 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 07.11.2025 | KIILI VARAHALDUSE SA | 713 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 27.06.2025 | VÄIKE-MAARJA VALLAVALITSUS | 138 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 11.06.2025 | PANNJÄRVE TERVISESPORDIKESKUS SA | 416 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 16.01.2025 | KEILA TERVISEKESKUS OÜ | 445 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 15.01.2025 | KEILA TERVISEKESKUS OÜ | 4 575 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 21.11.2024 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 6 250 eurot | MUUD TOETUSED Muud üldised valitsussektori teenused |
| 23.09.2024 | ANTSLA VALLAVALITSUS | 2 782 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2016 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekspordi TOP | 329 | 572-571 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | - | - | 424 | 394 | - | - | - | - | - | - |
| Masina- ja metallitööstuse TOP | - | - | 24 | 19 | 67 | 34 | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | 882 | - | - | 1028 | 58 | 170 |
| Tööstuste koond TOP | - | - | - | - | - | - | 176 | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| ironbaltic.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |