MAIVEL OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, meelelahutus ja vabaaeg, põhitegevusala on kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused.
Ettevõtte juht on Tiit Maivel. Omanike hulgas on Tiit Maivel, Remo Sirila.
MAIVEL OÜ teenis 2025 aastal 467 005 eurose müügitulu juures −16 541 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tiit Maivel (56) | |
| Remo Sirila (47) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tiit Maivel | 01.09.2023 | 2 045 € | Ainuomand | |
| Remo Sirila | 01.09.2023 | 511 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 467 005 | 740 353 | 658 677 | 552 157 | 414 466 | 245 301 | 362 127 | 563 349 | 375 618 | 184 355 |
| Ärikasum | −16 541 | 4 054 | 142 333 | 110 234 | 43 620 | −19 019 | 9 981 | 6 138 | 61 708 | 12 755 |
| Töötajad | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 |
| Varad | 407 555 | 438 939 | 469 654 | 358 201 | 275 792 | 319 403 | 346 833 | 250 040 | 202 845 | 96 227 |
| Kokku omakapital | 305 709 | 402 371 | 412 608 | 281 424 | 172 543 | 133 517 | 155 225 | 146 264 | 139 875 | 78 551 |
| Ärirentaablus % | -4 | 1 | 22 | 20 | 11 | -8 | 3 | 1 | 16 | 7 |
| Tööjõukulud | 75 865 | 68 908 | 57 096 | 42 187 | 28 566 | 33 577 | 26 746 | 22 382 | 22 874 | 6 863 |
| Keskmine kuutöötasu | 945 | 858 | 711 | 657 | 593 | 697 | 555 | 465 | 475 | 427 |
| Käibevara | 240 526 | 342 269 | 361 161 | 252 200 | 137 609 | 170 232 | 176 637 | 162 073 | 136 221 | 41 842 |
| Põhivara | 167 029 | 96 670 | 108 493 | 106 001 | 138 183 | 149 171 | 170 196 | 87 967 | 66 624 | 54 385 |
| Kohustused | 101 846 | 36 568 | 57 046 | 76 777 | 103 249 | 185 886 | 191 608 | 103 776 | 62 970 | 17 676 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −16 535 | 4 139 | 141 184 | 108 881 | 39 026 | −21 707 | 8 961 | 6 389 | 61 324 | 10 633 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 90391 | 433 051 | 93 | Jah |
| Heli- ja videoseadmete jaemüük | 47403 | 19 035 | 4 | Ei |
| Mootorsõidukite jaemüük | 47811 | 14 919 | 3 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | HAAPSALU KULTUURIKESKUS | 4 077 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 03.09.2026 | HAAPSALU KULTUURIKESKUS | 425 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 28.08.2026 | HAAPSALU KULTUURIKESKUS | 1 500 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 11.08.2026 | HAAPSALU JA LÄÄNEMAA MUUSEUMID SA | 764 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 05.08.2026 | LÜGANUSE VALLAVALITSUS | 1 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 24.07.2026 | HAAPSALU KULTUURIKESKUS | 8 020 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 02.07.2026 | LÄÄNERANNA VALLAVALITSUS | 4 960 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 29.06.2026 | SILLAMÄE LINNAVALITSUS | 1 736 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 25.06.2026 | HAAPSALU KULTUURIKESKUS | 358 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 04.06.2026 | HAAPSALU NOORTE HUVIKESKUS | 2 213 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 2025 | 2024 | 2019 | |
|---|---|---|---|
| Läänemaa TOP | 115 | 27 | - |
| Gaselli TOP | 913 | - | 395 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| maivel.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |